Hakkımızda

WetProof Global başta profesyonel seramik kaplamaları ve diğer detaylı yüzey korumalarında dünyanın önde gelen üreticilerindendir.

Tüm otomotiv, havacılık ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ürünlerimiz özel ABD’de bulunan Ar-Ge merkezinde tasarlanmakta, son testlerden geçtikten sonra global, profesyonel ve amatör kullanıma sunulmaktadır.

WetProof Global, özellikle Amerikan Yatırım Fon iştiraki olarak dünya pazarlarında etkin ve dinamik bir yapıya geçmiş, en başta koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Kendi markasındaki yüksek teknoloji ürünlerinin yanında müşterilerinin ihtiyaçlarına özel kapsamlı yüzey kaplama ve koruma çözümlerini, Ar-Ge merkezleri ve üniversiteler ile koordine halinde sürekli geliştirmektedir.

ABD yönetim – operasyon merkezi ve Türkiye ana tedarik noktasından ürün ve hizmetlerimiz tüm dünyaya standart bir şekilde temin edilmektedir.

WetProof Global, 15 yıllık tecrübesini Amerikan Fonu stratejik ortaklığı ile daha ileriye taşımış, erişim alanını genişletmiş ve WetProof ürünlerini yeni boyutlara taşımaya başlamıştır. Bu dönüştürücü adımın bir parçası olarak şirket Ar-Ge ve yönetimi Amerika merkezinden yönetilmektedir. ABD dışında ürünlerimizin Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya bölgeleri için üretim ve tedarik hub noktası İstanbul/Türkiye adresimizden devam etmekte, bu sayede artan küresel taleplere daha kolay ve hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Bu son işbirliği, WetProof Globalin yenilikçi güçlü yönlerini, fon ortağımızın kapsamlı sektör uzmanlığı ve küresel erişimiyle bir araya getirmektedir. Kaynakların ve ortak vizyonun bir araya getirilmesi, verimli stratejik büyüme tüm müşterilerimize daha katma değerli hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Bize Ulaşın