HAKKIMIZDA

W.png

WetProof markası olarak Türkiye de Nano Teknoloji konusunda uzman olan firmamız 2012 yılında kurulmuştur. Dünya üzerinde 19 üniversite ile Ar-Ge çalışmalarını ortaklaşa sürdüren firmamız ülkemize en son ve en efektif ürünleri getirerek sizlerin ihtiyaçlarını karşılamakta ve sıkıntı yaşadığı noktalara çözüm getirmektedir.

WetProof olarak Dünya üzerinde Nano Teknoloji konusunda her daim yenilikçi ve geliştirici olarak sürekli yeni ürünleri ve projeleri takip ederek ülkemizi bu teknolojiler ile buluşturmayı hedeflemekteyiz. Uzmanlık alanlarımız genel olarak SüperHidrofobi, Hidrofobi, Hidrofili ve koruma amaçlı üretilmiş ürünlerdir. Bu ürün grupları günlük hayatımızı ve sanayi alanındaki sıkıntıları giderebilmek için her safhası düşünülerek geliştirilmektedir.

Günümüz şartlarında artık her konumda zaman ve kolaylık ön plana çıkmış durumdadır. Bu sebepten dolayı ürünlerimiz günlük hayatimizin  da bazı sıkıntılı alanlara çözüm bulmak üzere geliştirilmiş ve en son teknoloji kullanılarak üretilmiş ürünler olup artık günlük hayatımıza yavaş yavaş girmektedir.

WetProof olarak amacımız kişisel veya ticari alanlarda ürünlerimiz kullanılarak kullanıcılara daha fazla zaman, daha fazla enerji ve minimum maddi harcama sağlatabilmektir. Ürünlerimiz gerek son kullanıcıya gerek ticari kuruluşlara yönelik farklı urun gruplarını barındırmaktadır. Kısaca özetlemek ve teknolojimizin nerelerde kullanılabilir olduğunu açıklayabilmek için kullanılabilecek en iyi ifade ‘’Göz ile görülebilen her yeri Nano Teknoloji kullanarak kaplayabiliriz‘’ ifadesidir.

koruma.jpg