Hydro & Shine

WetProof Hydro &

Shine

hydro-shine-2.png

WetProof Hydro&Shine ; Araç dış yüzeyleri için geliştirilmiş üstün kalitede ve sadece su bazlı bir hızlı cila ürünüdür. Kalıcılık, parlaklık ve hidrofobi konusunda benzer ürünlere oranla çok daha kuvvetli ve hızlıdır. WetProof Hydro&Shine başka bir ürüne gerek kalmadan aracınızın parlak ve hidrofobik olarak kalmasını sağlar böylece ekonomik açıdan da size katkı getirir.

 

İçerisinde barındırdığı aktif polimerler sayesinde araç yüzeyini kaygan ve hidrofobik hale getirerek oluşabilecek su lekeleri, reçineler ve asit yağmurlarından korur.

 

Uygulaması son derece basittir. Kuru veya ıslak yüzeylerde (su bazlı olduğundan kuru yüzeyler önerilir) yüzey temizlenir hazır hale geldikten sonra püskürtme yöntemi ile uygulanır. Ardından mikrofiber bez yardımı ile parlatma şeklinde kurulanır.

 

WetProof Hydro&Shine ürünümüzün en büyük artısı hem araç boyalı yüzeyinde hem de cam yüzeylerde kullanılabiliyor olmasıdır. Araç cam yüzeyinde de yine araç boyalı yüzeylerde olduğu şekilde kullanılmalıdır. Cam yüzeylerinizde çok iyi bir hidrofobi sağlayacağınızdan güvenli sürüş için gerekli olan görme yüzdesini yağışlı havalarda arttıracaktır.

 

Bundan önce hangi ürünleri ve yöntemleri uygulamış olursanız olun göreceksiniz ki WetProof Hydro&Shine bugüne kadar kullandıklarınızın en iyisi,en kolayı ve en hızlısı olacaktır.