Cam Pastası

WetProof

Cam

Pastası

cam-pasta.png

WetProof Cam Pastası Cam üzerindeki kılcal çiziklerin giderilmesi ve parlatması için tasarlanmış son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Ürünümüz Dünya da ilk ve tek olarak satışa sunulmuştur. Diğer markaların ürünlerinin aksine cam çiziklerini parlatarak ışık kırılmasına sebebiyet vermez. Cam yüzeyini çizik düzeyine indirerek cam üzerinde oluşan çiziklere kalıcı çözüm sunar. İçerisindeki aktif nano partiküller sayesinde cam yüzeyindeki çiziklerin kapatılması ve ardından cam yüzeylerde parlak yüzey oluşturması için dizayn edilmiştir.

Nerelerde Kullanırım ?

- Araç camları (yan camlar-ön cam-arka cam)

- Çift camlı ev pencereleri

- Aynalar

- Vitraylı pencereleri

- Demiryolu taşıt camları

- Hava taşıt camları

- Deniz taşıtları

Nasıl Kullanırım ?

- WetProof Cam Pastasını daha önceden kil-alkol ve jilet ile temizlenmiş cam yüzeye uygulamanız, uygulama performansı açısından kolaylık sağlayacaktır.

- Temizleme işlemi bittikten sonra WetProof Cam Pastasını çok iyi şekilde çalkalanmalı (şişe içerisinde bilye oluşup ses gelene kadar) sonrasında uygulama keçesi üstüne 4 köşesine gelecek şekilde sadece 4 damla damlatarak, polisaj makinasının devirini 600-800 devir şeklinde ayarlayıp cam üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

- WetProof Cam Pastası aktif nano partikül içerdiğinden miktar olarak az kullanılmalı ve devamlı suretle su püskürtülerek kullanılmalıdır.

- Çizik üzerinde yoğunlaşıp yavaş ve çok ciddi baskı oluşturmadan sabırla polisaj makinasıyla çalışılmalıdır. Cam yüzey çok sert bir yüzey olduğundan işlem çok kısa sürmeyecek ancak sonucunda istenilen yüzey oluşturulabilecektir.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

 

WetProof Cam Pastası mutlaka uygun ekipmanlarla kullanılmalıdır. (Talep edilmesi durumunda tarafımızdan temin edilebilir) WetProof Cam Pastası kullanılmadan önce çok iyi şekilde ( şişe içerisinde bilye oluşup ses gelene kadar) çalkalanmalıdır. WetProof Cam Pastası uygulamaya başlanmadan önce cam etrafı mutlaka maskelenmelidir. WetProof Cam Pastası uygulmaya başlanmadan önce mutlaka uygulama yapılacak bölge temizlenmeli ve uygulamaya hazırlanmalıdır WetProof Cam Pastası uygulaması yapıldıktan sonra yüzey alkol ile iyice temizlenip pasta kalıntılarından arındırılmalıdır.